Dallime mes rishikimeve të "Niko Stillo"

147 bytes added ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Biografia ==
{{për përmirësim}}
 
Niko Stillo u lind më 1946 në fshatin [[Ftina|Ftinë]] në Qarkun i Prevezës. Ai është i quajtur ndryshe si djali i Ftinës të Çamofshatrave mbi Prevezë dhe është endur nëpër disa vende evropiane duke iu futur studimeve ekonomike derisa përfundon në Gjermani si mjeshtër i interierëve të brendshëm të restoranteve.
* [[Fjalori i Damiil Voskopojarit]]
* [[Etrushkishtja Toskerishtja vol par]]
 
=== Referenca ===
[http://www.bksh.al/adlib/scripts/wwwopac.exe?&DATABASE=catalo&OPAC_URL=/adlib/beginner/index_al.html&LANGUAGE=1&lp=Stillo,+Niko&LIMIT=0 www.bksh.al]
 
== Lidhje të jashtme==