Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare"

v
No edit summary
 
==Titulli i artikullit==
Me sa po shoh unë, në këtë listë të gjithë këngëtarët dhe grupet janë shqiptarë. Kështu që kjo listë duhet të quhet '''Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare''' sepse mund të përzihet me '''[[Lista e grupeve të muzikës]]'''. Në qoftë se askush nuk e jep mendimin e tij për këtë, mua më duhet që ta zhvendosi vetë këtë faqe. --[[Përdoruesi:Aeternus|Λeternus]] 4 Janar 2007 08:50 (UTC)