Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare"

==Titulli i artikullit==
Me sa po shoh unë, në këtë listë të gjithë këngëtarët dhe grupet janë shqiptarë. Kështu që kjo listë duhet të quhet '''Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare''' sepse mund të përzihet me '''[[Lista e grupeve të muzikës]]'''. Në qoftë se askush nuk e jep mendimin e tij për këtë, mua më duhet që ta zhvendosi vetë këtë faqe. --[[Përdoruesi:Aeternus|Λeternus]] 4 Janar 2007 08:50 (UTC)
 
: Une nuk kam problem, vec bene, edhe listet tjere qe jane kone keshtu, ja zhvendose, sipsh. Lista e librave, Aktrimi etj..., paten lista qe kane pershire vetem shiptare apo libra shqiptare. --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|Ko.S.y]] <small>(°[[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|diskuto]]°)</small> 4 Janar 2007 12:34 (UTC)
24.783

edits