Dallime mes rishikimeve të "Kenan İmirzalıoğlu"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
|titulli = Kenan İmirzalıoğlu në vitin 2010
|emri i vërtetë = Kenan İmirzalıoğlu
|ditëlindja = {{Ditëlindja dhe mosha|18|6|1974}} <br/> {{TUR}}, Ankara
|vendlindja = {{TUR}}, Ankara
|ditëvdekja =
|vendvdekja =
Anonymous user