Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (Diskutim:Lista e këngëtarëve dhe grupeve u zhvendos tek Diskutim:Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare: Të gjithë këngëtarët dhe grupet këtu janë shiqiptarë + Mospërzierja me "Lista e grupeve të muzikës")
No edit summary
 
: Une nuk kam problem, vec bene, edhe listet tjere qe jane kone keshtu, ja zhvendose, sipsh. Lista e librave, Aktrimi etj..., paten lista qe kane pershire vetem shiptare apo libra shqiptare. --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|Ko.S.y]] <small>(°[[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|diskuto]]°)</small> 4 Janar 2007 12:34 (UTC)
 
==?==
Në këtë listë gjeta disa (mos të them shumë) shqiptarë që nuk kanë lidhje me muzikë, si p.sh. [[Ismet Beqiri]], [[Reshat Arbana]], [[Qamil Batalli]] (nuk i kam shikuar "emrat e kuq", ndoshta gjenden edhe aty)... --[[Përdoruesi:Aeternus|Λeternus]] 4 Janar 2007 16:07 (UTC)