Dallime mes rishikimeve të "DigitAlb"

220 bytes added ,  7 vjet më parë
 
== Lista e kanaleve ==
:'''Kanalet Gjeneraliste''': [[Top Channel]], [[TV Klan]], [[TV Koha]], [[TVSH]], [[Kohavision]], [[RTV 21]], [[Era TV]], [[Klan Kosova]], [[Planet TV]], [[Scan TV]], [[First TV]], [[Alsat M]], [[Channel One]], [[UTV Education]] dhe [[Alsat-M]]
:'''Kanalet mini''': [[Digi Plus]], dhe[[T Plus]], [[T Plus 1]].
:'''Kanalet informative''': [[Top News]], [[News 24]], [[A1 Report]], [[Ora News]], [[Klan TV]], [[AS]] dhe [[ABC News]]
:'''Kanalet filmike''':[[Film Autor]], [[Film Hits]], [[Film Hits +1]] [[Film Thriller)]], [[Film një HD]], [[Film dy HD]] [[Film Dramë]], [[Film Aksion]] dhe [[Film Komedi]].
:'''Kanalet dokumentare''': [[EXP Shkencë]], [[EXP Histori]] dhe [[EXP Natyra]]
:'''Kanalet sportive''': [[SuperSport 1]], [[SuperSport 2]], [[SuperSport 3]], [[SuperSport 4]] dhe, [[SuperSport 5]].,
:'''Kanalet për fëmijë''': [[Bang Bang]], [[Disney Channel]], [[Baby TV]], [[Çufo]] dhe [[Junior TV]]
:'''Kanalet muzikorepër blerje''': [[MyShop Music]], [[MusicAL]] dhe [[SuperSonicTV]].
:'''Kanalet HDmuzikore''': [[Digit-AlbMy HD 1Music]], [[Digi-AlbMAD HD 2TV]], [[Digi-Alb HD 3]], [[Digit-Alb HD 4]], [[Digit-Alb HD 5]], [[Digit-Alb HD 6]], [[SuperSport+ HD]], [[Nat Geo HD]], [[Discovery Channel HD]], [[Travel Channel HDFolklorit]], [[MTV LIVELive HD]], [[EuroSport1STV HDFolk]], [[EuroSport2Music HDAL]] dhe [[X-HD]]SuperSonic dhe [[Nickelodeon HD]], [[Disney Channel HDTV]].
:'''Kanalet e huajaHD''': [[NationalPlus GeographicHD]], [[NatGeoKLAN WildHD]], [[TravelTop Channel HD]], [[MGM EasternSuperSport+ EuropeHD]], [[FoxNat LifeGeo HD]], [[FoxDiscovery CrimeChannel HD]], [[CartoonTravel NetworkChannel HD]] dhe, [[TCMMTV -LIVE TurnerHD]], Classic[[EuroSport1 MoviesHD]], [[EuroSport2 HD]], [[Nickelodeon HD]], [[Disney Channel HD]].
:'''Kanalet per të rriturit''': [[X1]], [[X2]], [[X3]] dhe [[X4]]
:'''Kanalet Pay-Per-Viewper të rriturit''': [[DigiGoldX1]], [[X2]], [[X3]], [[X4]] dhe [[Dorcel PPVHD]].
:'''Kanalet Pay-Per-View''': [[DigiGold]]
:'''Kanalet e huaja''':[[National Geographic]], [[NatGeo Wild]], [[Travel Channel]], [[MGM Eastern Europe]], [[Fox Life]], [[Fox Crime]], [[Cartoon Network]] dhe [[TCM - Turner Classic Movies]] [[Nickelodeon HD]], [[Disney Channel HD]].
:'''Kanalet e huaja''':[[National Geographic]], [[National Geographic HD]], [[NatGeo Wild]], [[TLC]], [[Travel Channel]], [[Comedy Central]], [[Investigation Discovery]], [[Fox Life]], [[Fox Crime]], [[Cartoon Network]], [[Nickelodeon]], [[Disney Channel]].
 
== Referenca ==