Dallime mes rishikimeve të "DigitAlb"

1 byte added ,  7 vjet më parë
v
:'''Kanalet për blerje''': [[Shop TV]].
:'''Kanalet muzikore''': [[My Music]], [[MAD TV]], [[Folklorit]], [[MTV Live HD]] [[STV Folk]], [[Music AL]] dhe [[SuperSonic TV]].
:'''Kanalet HD''': [[Plus HD]], [[KLAN HD]], [[Top Channel HD]], [[SuperSport+ HD]], [[Nat Geo HD]], [[Discovery Channel HD]], [[Travel Channel HD]], [[MTV LIVE HD]], [[EuroSport1 HD]], [[EuroSport2 HD]], [[Nickelodeon HD]], [[Disney Channel HD]].
:'''Kanalet per të rriturit''': [[X1]], [[X2]], [[X3]], [[X4]] dhe [[Dorcel HD]].
:'''Kanalet Pay-Per-View''': [[DigiGold]]