Dallime mes rishikimeve të "Stern"

No change in size ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Faqe e re: thumb | Ndërtesa kryesore G+ J-Gruppe në [[Hamburg ]] '' 'Stern''' (gjermanisht'' yll'') është një javore Germane e cila...)
 
No edit summary
[[Skeda: Hamburg 20050527 0616.jpg | thumb | Ndërtesa kryesore G+ J-Gruppe në [[Hamburg]] ]]
'' 'Stern''' ([[gjermanisht]]'' yll'') është një javore [[Gjermani | Germanegjermane]] e cila raporton për ngjarjet aktuale në vend dhe jashtë vendit.
 
Temat përfshijnë ngjarjet politike, ekonomike, shkencore dhe kulturore. E themeluar në vitin [[1947]]. në [[Hannover]] .
 
== Lidhje të jashtme ==
{{Commonscat | SternlStern}}
* [Http :/ / www.stern.de/ stern.de]
* [Http :/ / www.stern.tv/ stern.tv]