Dallime mes rishikimeve të "Stern"

37 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
[[Kategoria:]][[Skeda: Hamburg 20050527 0616.jpg | thumb | Ndërtesa kryesore G+ J-Gruppe në [[Hamburg]] ]]
'' 'Stern''' ([[gjermanisht]]'' yll'') është një javore [[Gjermani | gjermane]] e cila raporton për ngjarjet aktuale në vend dhe jashtë vendit.
 
 
[[Kategoria:Media të shtypura gjermane]]
[[Kategoria:Gjermani]]