Dallime mes rishikimeve të "Stern"

277 bytes removed ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
Temat përfshijnë ngjarjet politike, ekonomike, shkencore dhe kulturore. E themeluar në vitin [[1947]]. në [[Hannover]] .
 
Ë një nga revistat javore gjermane më të mëdha dhe më me ndikim, e shitur me një tirazh prej rreth 877,000 kopje. <ref> Media-Analyse ma Pressemedien II</ref><ref>[http://www.stern.de/presse/stern/:01.08.2008-%0A%09%0960-Jahre-Aktuelle-Daten,-Fakten-Hintergr%FCnde%0A%09%09%09/633089.html Pressemitteilung "60 Jahre ashpër - Aktuelle dhënave, Fakte und Hintergrund" (1 gusht 2008)] </ ref>
 
Momentalisht është konkurrenti kryesor në tregun gjerman për [[Der Spiegel]].
==<references />Referencat==
<references />
== Lidhje të jashtme ==
{{Commonscat | Stern}}