Stern: Dallime mes rishikimesh

43 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
Rreshti 4:
Temat përfshijnë ngjarjet politike, ekonomike, shkencore dhe kulturore. E themeluar në vitin [[1947]]. në [[Hannover]] .
 
Ë një nga revistat javore gjermane më të mëdha dhe më me ndikim, e shitur me një tirazh prej rreth 877,000 kopje. <ref>Media-Analyse ma Pressemedien II</ref>
 
Momentalisht është konkurrenti kryesor në tregun gjerman për [[Der Spiegel]].