Dallime mes rishikimeve të "Koço Devole"

84 bytes added ,  7 vjet më parë
v
Punoi prap ne 2013
No edit summary
v (Punoi prap ne 2013)
 
Aktualisht qe nga viti 2009, punon ne tv.Top-channel ne emisionin "Fiks fare" ku krijimtaria dhe interpretimi i tij spikat ne rubrikat "Wikifiks" "Koco ne parlamentin europian"" Koco Kici ne eoronews" " Koco Kici Show" duke perfunduar me rubriken "Monitorime" aq e pelqyeshme per teleshikuesin shqiptar.
Poashtu,në vitin 2013 filloi të punoj si aktor në Serialin Shqiptar "O Sa Mire".
 
 
2

edits