Dallime mes rishikimeve të "Vesa Luma"

No change in size ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
| titulli =
| emri i vërtetë =
| lindja = {{Ditëlindja dhe mosha/Femër|12|5|19871986}} <ref>[http://www.teksteshqip.com/bio.php?aid=272 Teksteshqip.com]</ref>
| vdekja =
| vite aktiv =
Anonymous user