Ndryshimi mes inspektimeve të "Holandezët"

2 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Grup etnik |group = Holandezët |image = 300px |caption = <small>'''rendi i parë:''' Erasmus • William l i Portokallit|W...)
 
 
 
== Shënime dhe Referenca ==
{{Reflist|group="nb"}}
 
== Referenca ==
{{reflist}}
 
 
[[Kategoria:Popuj]]