Dallime mes rishikimeve të "Steve Jobs"

33 bytes removed ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
Steve u lind në San Francisco me 24 Shkurt, 1955. Ai u adoptua nga Paul Reinhold Jobs dhe Clara Jobs. Gjatë fjalimit të Jobsit në Stanford ai kishte thënë se prindërit e tij biologjikë dëshironin që Steve të adoptohej vetëm nga një çift që kishin diplomuar në kolegj.
 
==<nowiki/> Burimi ==
 
==<nowiki/>==
== Referencat ==
<references/>
 
97

edits