Dallime mes rishikimeve të "Thomas Gresham"

Faqe e re: '''Sir Thomas Gresham''' (rreth 1519 – 21 nëntor 1579), njohur edhe si Thomas Gresham i Vjetri, ishte një tregtar dhe financiar anglez i cili punoj për mbretin Edward VI i Angli...
(Faqe e re: '''Sir Thomas Gresham''' (rreth 1519 – 21 nëntor 1579), njohur edhe si Thomas Gresham i Vjetri, ishte një tregtar dhe financiar anglez i cili punoj për mbretin Edward VI i Angli...)
 
(Pa ndryshime)
97

edits