Ndryshimi mes inspektimeve të "Mirela Kumbaro"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
Mirela Kumbaro në vitin 2013 zgjidhet '''Ministëre e Kulturës''' e Shqipërisë.
 
==Shiko dhe==
* [[Qeveria Rama-Meta]]