Ndryshimi mes inspektimeve të "Mirela Kumbaro"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Rejected the last 2 text changes (by GretaDoci dhe Mr. Pseudo) and restored revision 1385319 by Xixa)
Mirela Kumbaro në vitin 2013 zgjidhet '''Ministëre e Kulturës''' e Shqipërisë.
 
==Shiko dhe==
* [[Qeveria Rama-Meta]]
 
==Referenca dhe shënime==
{{reflist}}
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Politikanë shqiptarë]]