Ndryshimi mes inspektimeve të "Niko Peleshi"

153 bytes added ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
{{pa referenca|20 shtator 2014}}
[[Skeda:Niko Peleshi.jpg|thumb|200px]]
'''Niko Peleshi''' ka lindur në Korçë, më 11 Nëntor 1970.
Në vitin 2013 zgjidhet anëtar me të drejta të plota i Komitetit të Monitorimit të Kongresit të Autoriteteve Vendore dhe Rajonale të Këshillit të Evropës.
 
Niko Peleshi në vitin 2013 zgjidhet '''Zëvendëskryeministër''' i Republikës së Shqipërisë. në [[Qeveria Rama-Meta|qeverinë Rama-Meta]]
==shiko dhe==
 
* [[Qeveria Rama-Meta]]
 
==Referenca dhe shënime==
{{reflist}}