Ndryshimi mes inspektimeve të "Niko Peleshi"

 
Niko Peleshi në vitin 2013 zgjidhet '''Zëvendëskryeministër''' i Republikës së Shqipërisë në [[Qeveria Rama-Meta|qeverinë Rama-Meta]]
==shikoShiko dhe==
* [[Qeveria Rama-Meta]]
 
==Referenca dhe shënime==
{{reflist}}