Ndryshimi mes inspektimeve të "KF Apolonia"

No change in size ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
| kryesia = {{flamuri|Shqipëria}} [[Koço Kokëdhima]], {{flamuri|Shqipëria}} [[Elidon Demiri]]
| trainer = {{flamuri|Shqipëria}} [[Elidon Demiri]]
| ngjyrat_e_klubit = Jeshile dhe lardhëbardhë
| adresa = Lgj. 15 Tetori , 9301-9305 Fieri, Fier, Shqipëri
| faqja_zyrtare =