Dallime mes rishikimeve të "Henrik Lacaj"

72 bytes added ,  7 vjet më parë
e lashe me kaq qe t'i gjej burime per biografine
(e lashe me kaq qe t'i gjej burime per biografine)
 
== Jeta ==
Lindi në Shkodër shkollohet në Kolegjin Saverian të Jezuitëve dhe më tej studimet e larta i vazhdon në Universitetin e [[Pado Padova|PadPadovës]]. Studimet e larta nuk mundi t'i përfundojë, kthehet në atdhe...
Lindi në Shkodër
 
shkollohet në Kolegjin Saverian të Jezuitëve dhe më tej studimet e larta i vazhdon në Universitetin e [[Pado |Pad]]
7.597

edits