Ndryshimi mes inspektimeve të "4 Mars"

97 bytes added ,  5 vjet më parë
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q2396)
== Vdekje ==
* [[1832]] - [[Jean-François Champollion]], egjiptolog francez
* 1946 - P. Gjon Shllaku OFM, klerik, mësues, publicist, antifashist dhe antikomunist shqiptar.
 
== Festa dhe përvjetore ==
7.597

edits