Dallime mes rishikimeve të "Gjon Shllaku (frat)"

ska përmbledhje të redaktimeve
{{Leter Tabela Fund}}
 
'''Gjon Shllaku''' ([[Shkodra|Shkodër]], [[27 korrik]] [[1907]] - [[4 Mars|4 mars]] [[1946]]) ishte frat françeskan, mësues, publicist me një interes të veçantë për kah shkencat humane dhe antifashist e antikomunist.shqiptar
 
== Jeta ==
7.597

edits