Ndryshimi mes inspektimeve të "4 Mars"

28 bytes added ,  5 vjet më parë
== Vdekje ==
* [[1832]] - [[Jean-François Champollion]], egjiptolog francez
* [[1946]] - P. [[Gjon Shllaku (Frat)|Gjon Shllaku]] OFM, klerik, mësues, publicist, antifashist dhe antikomunist shqiptar.
 
== Festa dhe përvjetore ==
7.597

edits