Kristo Luarasi: Dallime mes rishikimesh

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
Hatake (diskuto | kontribute)
No edit summary
Hatake (diskuto | kontribute)
No edit summary
Rreshti 1:
'''Kristo Luarasi''' ([[Luaras]], [[15 Dhjetor|15 dhjetor]] 1875 - [[Tiranë]], [[8 korrik]] [[1934]]) ose ''Kristo Papa Stefan Kici'' qe botues dhe veprimtar i çështjes shqiptare.
 
== Jeta ==
7.597

edits