Ndryshimi mes inspektimeve të "Kumbulla"

6 bytes added ,  6 vjet më parë
v (Bot: Migrating 66 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q44120 (translate me))
 
== Pjesa shëruese ==
Fruti i kumbulles i konzervuar ne form hashavi (kumbull e thare) dhe e konservuar ne friz per prodhim komposto, kane veti sheruese-lehtesim ne rastet e maeasellit te brendshem sidomos te zorra e trashe. ndihmon dhe lehteson jashteqitjen.(muti)
 
== Veprimi shërues ==
Anonymous user