Dallime mes rishikimeve të "Kushtetuta e Shqipërisë"

v
U kthyen ndryshimet e 79.106.109.132 (diskutimet) në versionin e fundit nga Kolega2357.
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.109.132 (diskutimet) në versionin e fundit nga Kolega2357.)
== Lidhje të jashtme ==
{{Wikisource|Kushtetuta e Shqipërisë}}
*ftt]\kjhgtfvgkhj.kbjlnk;l;'kpyhuirtseawqszxdfhbjnk.,l;'eshnkjlsdjhkjl;'tuta r[http://www.plisi.al Kushtetutat shqiptare]
*[http://www.ipls.org/ Instituti për Studime Publike dhe Ligjore]
*[http://www.ipls.org/services/constitution/draft93/shqip/index.html Projekt për Kushtetutën e Shqipërisë (1993)]