Ndryshimi mes inspektimeve të "Kumbulla"

6 bytes removed ,  6 vjet më parë
U kthye versioni 1465336 i bërë nga 79.106.109.180 (diskutimet)
(U kthye versioni 1465336 i bërë nga 79.106.109.180 (diskutimet))
 
== Pjesa shëruese ==
Fruti i kumbulles i konzervuar ne form hashavi (kumbull e thare) dhe e konservuar ne friz per prodhim komposto, kane veti sheruese-lehtesim ne rastet e maeasellit te brendshem sidomos te zorra e trashe. ndihmon dhe lehteson jashteqitjen.(muti)
 
== Veprimi shërues ==