Ndryshimi mes inspektimeve të "Petro Nini Luarasi"

== Tituj të veprave ==
* '''Drita''' ''(Sofje, [[1907]] - [[1908]] - redaktor i gazetës)''
*'''[[Mallkimi i shkronjave shqipe dhe çpërfolja e shqiptarit]]''' ''(Manastir, [[1911]] - politike)''
 
== Mirënjohje ==
Anonymous user