Ndryshimi mes inspektimeve të "Permutacioni"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 51 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q161519 (translate me))
 
permutacioni 312 i A gjeneron këto 4 permutacione të B
 
:<math>4312,3412,3142,3124\,</math>
 
dhe në fund permutacioni 321 i A gjeneron këto 4 permutacione të B
Anonymous user