Ndryshimi mes inspektimeve të "1 shkurt"

49 bytes added ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q2312)
* [[1965]] - [[Brandon Lee]], aktor kinezoamerikan po ashtu dhe djali i yllit të arteve marciale [[Bruce Lee]] (v. [[1993]]).
* [[1969]] - [[Gabriel Batistuta]], futbollist argjentinas.
* [[1971]] - [[Michael C. Hall]], aktor amerikan.
 
== Vdekje ==
* [[1328]] - [[Charles IV (Francë)|Charles IV]], mbret së [[Francë]]s (lindi më 1294)
166

edits