Dallime mes rishikimeve të "4 Qershor"

73 bytes added ,  6 vjet më parë
v
* [[1966]] - [[Cecilia Bartoli]], soprano italiane
* [[1975]] - [[Angelina Jolie]] - [[Aktore]] nga [[ShBA]]
* [[1987]] - [[Visar Arifaj]] - politikan shqiptar dhe kryetar lexhendar
 
== Vdekje ==