Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Rschen7754"

c
(Faqe e re: == Rikthimi i zhvendosjes == Eshtë shkruar në kuvend si më poshtë: >Nqs shikoni shume zhvendosje faqesh nga vandale, mund te perdoret nje mjet i ri qe quhet riktheje nga faqja Sp...)
 
(c)
 
 
Shkova tek ajo faqe por nuk gjeta gjë dhe nuk e kuptoj si bëhet rikthimi ose zhbërja e zhvendosjes vandalisht të artikujve tek një titull/emër tjetër. E di gjë si bëhet se nuk e kam të qartë? Flm. [[Përdoruesi:Gentius|Gentius]] ([[Përdoruesi diskutim:Gentius|diskutimet]]) 27 Nëntor 2014 23:04 (CET)
:You may want to ask an administrator here; I don't know how rollback is allocated on this wiki. --'''[[User:Rschen7754|Rs]][[User talk:Rschen7754|chen]][[Special:Contributions/Rschen7754|7754]]''' 27 Nëntor 2014 23:15 (CET)