Dallime mes rishikimeve të "ABA Business Center"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
Apartamentet e banimit ndodhen në katin e 18të dhe 19të dhe konsiderohen si disa nga më luksozet në Shqipëri, me disenjo dhe kushte bashkëkohore, si shërbim në dhomë, pastrim e mirëmbajtje, shërbime lavanderie, e shumë të tjera. Ndërtesa ka edhe një qendër fitnesi tepër moderne me sauna.
 
Kjo qendër bashkëkohore kompletohet me dy restorante të stilit italian. Fusion Dining & Cocktails është i pozicionuar në një kat me sallat tona të konferencave dhe të mbledhjeve. ABA Twenty First, i pozicionuar në katin e fundit të ndërtesës, është restoranti më prestigjioz i tipit gourmet në Shqipëri, i cili ofron përvoja të këndshme të kuzhinës fine italiane, një koleksion mbresëlënës verash dhe një pamje të pakrahasueshme 3600360 gradë të Tiranës.
 
ABA Business Center ofron dyqanin e tipit department store më të madh italian, Coin. Unike në stilin e saj, Coin Tirana është bërë një qendër tregtare tepër argëtuesë në Shqipëri.
2

edits