Dallime mes rishikimeve të "25 Shtator"

* [[1932]] - [[Adolfo Suárez]], politikan dhe premier spanjoll
* [[1944]] - [[Michael Douglas]],aktor amerikan
* [[1952]] - [[Christopher Reeve]], aktor amerikan, producent dhe aktivist i paralizës (v.2004)
* [[1955]] - [[Karl-Heinz Rummenigge]],futbollist gjerman
* [[1968]] - [[Will Smith]], aktor dhe reper amerikan
Anonymous user