Ndryshimi mes inspektimeve të "Shkolla "Mihal Grameno" (Tiranë)"

ska përmbledhje të redaktimeve
[[Skeda:Shkolla Mihal Grameno (Tiranë).jpg|thumb|300px]]
'''Shkolla "Mihal Grameno"''' është një institucion arsimor ish 8-vjeçar dhe sot 9-vjeçar në Tiranë në rrugën "Mihal Grameno".
 
____________-klasa me e mire 8E-_________________
 
 
Anonymous user