Dallime mes rishikimeve të "Euklidi"

170 bytes removed ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
 
== Shiko dhe këtë ==
Ai qëndronte gjatë gjithe kohes ne internet dhe me i pod-in e tij ai arrti te bente shpikje tereja ne gjeometri duke i dhene brezeve te reja nje arsye per ta MALLKUAR.
== Lidhje të jashtme ==
* [http://www-groups.dcs.st-and.ac.uk/~history/Mathematicians/Euclid.html Euclid entry] -''anglisht''- gupë punuese