Dallime mes rishikimeve të "Flori Mumajesi"

40 bytes removed ,  7 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
vNo edit summary
Flori Mumajesi është një ndër këngëtarët e muzikës moderne shqiptare, Pop, Hip-Hop dhe Dance. Ai ka marrë pjesë në shumë evenimente të ndryshme, si [[Kënga Magjike]], [[Top Fest]], etj. Gjithashtu ka bashkëpunuar me shumë këngëtarë të njohur, si [[Çiljeta Xhilaga]], [[Soni Malaj]], etj. Ai preferohet edhe jashtë Shqipërisë. Disa nga këngët e tij më të njohura janë: Gjithmonë (feat. Luar), I Papam (feat. [[Ciljeta]]), Fluturimi 3470 feat. [[Soni]], Playback, Tallava. eshte kokrra e palles
 
 
 
By:Daniel qose