Ndryshimi mes inspektimeve të "Rexhep Elmazi"

112 bytes added ,  5 vjet më parë
v
* Frymëmarrje - [[Prishtina|Prishtinë]] [[1972]]
* Fryma - [[Prishtina|Prishtinë]] [[1994]]
* Për veprën dhe krijimtarinë e [[Rexhep Elmazi]]t ka maxhistruar intelektuali gjilanas Mr.[[Tahir Arifi]].
 
{{Portal|Gjilani}}
[[Kategoria:Shkrimtarë shqiptarë]]
2.204

edits