Ndryshimi mes inspektimeve të "Rexhep Elmazi"

v
* Frymëmarrje - [[Prishtina|Prishtinë]] [[1972]]
* Fryma - [[Prishtina|Prishtinë]] [[1994]]
* Për veprën dhe krijimtarinë e [[Rexhep Elmazi]]t ka magjistruar intelektuali gjilanas (Mr.[[Tahir Arifi]]).
* VepraMr.[[Tahir Arifi]]vepra "Poezia e [[Rexhep Elmazi]]t”, 2008, (studim me të cilën edhe magjistroi në letërsi te prof.Dr[[Agim Vinca]]).
{{Portal|Gjilani}}
[[Kategoria:Shkrimtarë shqiptarë]]
2.204

edits