Dallime mes rishikimeve të "Jul Çezari"

109 bytes removed ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Robot: bg:Юлий Цезар is a featured article; Ndryshime kozmetike)
No edit summary
* Ilirët dhe Iliria te autorët antikë ISBN 99927-1-639-8
 
By : Aldi
 
{{AutorAntik}}
 
[[Kategoria:Perandorë romakë]]
[[Kategoria:Biografi]]
 
{{Link FA|bg}}
{{Link FA|ro}}
{{Link FA|vi}}
Anonymous user