Dallime mes rishikimeve të "Jul Çezari"

109 bytes added ,  7 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 46.99.59.181 (diskutimet) në versionin e fundit nga Xqbot.
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
v (U kthyen ndryshimet e 46.99.59.181 (diskutimet) në versionin e fundit nga Xqbot.)
* Ilirët dhe Iliria te autorët antikë ISBN 99927-1-639-8
 
 
By : Aldi
{{AutorAntik}}
 
[[Kategoria:Perandorë romakë]]
[[Kategoria:Biografi]]
 
{{Link FA|bg}}
{{Link FA|ro}}
{{Link FA|vi}}