Ndryshimi mes inspektimeve të "Hiperbola"

1 byte added ,  6 vjet më parë
Fixed typo
(Reverted 1 edit by 46.99.11.84 (talk). (TW))
(Fixed typo)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular
{{pa referenca|Te dhënat janë marre nga një burim dhe ai burim nuk është cekur.}}
 
'''''Hiperbola''''' vjen nga greqishtja hyperbolé = kur xheratgjërat zmadhohen
 
 
Anonymous user