Ndryshimi mes inspektimeve të "Patosi"

12 bytes removed ,  6 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 77.247.93.247 (diskutimet) në versionin e fundit nga 79.106.109.248.
v (U kthyen ndryshimet e 77.247.93.247 (diskutimet) në versionin e fundit nga 79.106.109.248.)
== Kultura dhe sporti ==
Skuadra e futbollit e qytetit quhet "Albpetrol", e cila arritjen më të mirë ka daljen në finalen e kupës së Shqipërisë me "Partizanin" në sezonin 93'- 94', si dhe pjesëmarrjen në kupën e kupave të Evropës në sezonin 94'- 95'.
wertyjkl;'\
 
== Lidhje të jashtme ==