Ndryshimi mes inspektimeve të "FC Kevitan"

37 bytes removed ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
| vendndodhja = [[Tirana|Tiranë]], [[Shqipëria|Shqipëri]]
| themellimi = [[12 Gusht]] [[2014]]
| kryesia = {{flamuri|Shqipëria}} [[Artan Singa]]<ref>[http://fshf.org/garat/components/club.php?club_id=81035 FSHF - Klub]</ref> [[Mark Vataj]] ''(Trajner)''
| trainer menaxheri = {{flamuri|Shqipëria}} [[Mark Vataj]]
| ngjyrat_e_klubit = Portokalli dhe bardhë
| adresa =