Ndryshimi mes inspektimeve të "Mali i Korabit"

74 bytes removed ,  5 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 95.107.196.68 (diskutimet) në versionin e fundit nga Shqpsh.
v (U kthyen ndryshimet e 95.107.196.68 (diskutimet) në versionin e fundit nga Shqpsh.)
 
{{gjeo-cung}}
mali i korabit eshte shume i bukur dhe ka nje bukuri te rralle natyrore.