Ndryshimi mes inspektimeve të "Mentor Mazrekaj"

14 bytes removed ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
| youthyears1 = 2004–2008 | youthclubs1 = [[KF Prishtina]]
| years1 = 2008–2013 | caps1 = 108 | goals1 = 35 | clubs1 = [[KF Prishtina]]
| years2 = 2013– | caps2 = 4245 | goals2 = 6 | clubs2 = [[KF Partizani|Partizani Tirana]]
| club-update = 212 DhjetorShkurt 20142015
| ntupdate =
}}
===Partizani===
 
Më 31 Korrik 2013, Mazrekaj u huazua për muaj te skuadra e sapongjitur në [[Kategoria Superiore|Kategorinë Superiore]], [[Partizani Tirana|Partizani]], me një mundësi për të rinovuar edhe për një vit <ref>{{cite webnews|url=http://www.panorama-sport.com/ballina/zyrtare-mentor-mazrekaj-clirohet-nga-prihtina-dhe-huazohet-gjashte-muaj-te-partizani/|first=|last=|title=Zyrtare, Mazrekaj çlirohet nga Prishtina dhe huazohet për gjashtë muaj tek Partizani|date=31 Korrik 2014|publisherwork=Panorama Sport |accessdate=19 Tetor 2014}}</ref><ref>[http://borozani.com/artikulli/edhe-mazrekaj-te-partizani Edhe Mazrekaj te Partizani] Borozani.com, Marrë më 21 Dhjetor 2014</ref> Ai bëri debutimin e tij zyrtar me Partizanin më 31 Gusht 2013 në javën e parë të [[2013–14 Kategoria Superiore|sezonit 2013–14]] kundër [[KS Kastrioti|Kastriotit]] në [[Kruja|Krujë]], ku Partizani fitoi me rezultatin 2–0 <ref>{{cite webnews|url=http://int.soccerway.com/matches/2013/08/31/albania/super-league/ks-kastrioti-kruje/kf-partizani-tirana/1543889/|first=|last=|title=Kastrioti Krujë vs. Partizani - 31 August 2014|date=31 Gusht 2014|publisherwork=Soccerway |accessdate=19 Tetor 2014}}</ref>. Më 13 Dhjetor, Mazrekaj u bë plotësisht lojtar i Partizanit, duke firmosur një kontratë tre vjeçare <ref>[http://www.koha.net/?page=1,18,169096 Mazrekaj nënshkruan për tre vjet me Partizanin] Koha.net, Marrë më 21 Dhjetor 2014</ref>
 
== Referenca ==