Dallime mes rishikimeve të "Zylyftar Ramizi"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Zylyftar Ramizi''' ish zv.ministër i Brendshëm dhe drejtor i Sigurimit të Shtetit Shqiptar deri në vitin 1991.)
 
'''Zylyftar Ramizi''' ish zv.ministër i Brendshëm dhe drejtor i Sigurimit të Shtetit Shqiptar deri në vitin 1991.
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]