Ndryshimi mes inspektimeve të "Mulatët"

1 byte removed ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Mulatët Janë pasardhës të qiftefeve të përyiera në mes të bardhëve dhe zezakëve. Jetojnë kryesishtë në Angloamerikë dhe në Amerikën Latine, si dhe në dis apjesë të...)
 
 
==shih edhe ==
[[MestikëstMestikët]]
[[Kategoria:Amerikë]]